Aktualita: Exkurze studentů do zemědělského podniku Senagro a.s. v Senožatech

V úterý 26. března 2019 se v rámci výuky předmětu Pěstování rostlin II uskuteční exkurze studentů do zemědělského podniku Senagro a.s. v Senožatech (poblíž Humpolce). Podnik se kromě klasické zemědělské výroby zaměřuje na pěstování brambor, jejich skladování a tržní úpravu. Kromě prohlídky podniku budou mít studenti možnost diskutovat své dotazy s vedoucími pracovníky.

Pro případné další zájemce z řad studentů či zaměstnanců JU je k dispozici ještě přibližně 5 volných míst (odjezd do Senožat bude 26. 3. 2019 v 8.00 od budovy ZR Zemědělské fakulty JU). Se svým případným zájmem zúčastnit se této exkurze se prosím (kvůli rezervaci místa v autobuse) obraťte na pana doc. Jiřího Diviše (divis@zf.jcu.cz) z Katedry genetiky a speciální produkce rostlinné ZF JU.