Aktualita: Nabídka témat bakalářských a diplomových prací

Oddělení pěstování rostlin KSPR nabízí studentům všech oborů ZF JU zajímavá témata pro řešení bakalářských a diplomových prací. Nabídka je určena pro studenty, kteří si ještě nevybrali téma bakalářské nebo diplomové práce a naleznete ji uvnitř příspěvku. Témata prací, která mají studenti již domluvena (zamluvena), nejsou v této nabídce uváděna.

• Analýza vzájemných korelačních vztahů mezi antioxidační aktivitou hlíz brambor ekologické a konvenční produkce, obsahem bílkovin a relativní abundancí jednotlivých bílkovinných frakcí                                                experimentální forma práce (DP), Dr. V. Bártová (vbartova@zf.jcu.cz)
  • Hodnocení metod a postupů stanovení antioxidační kapacity variabilního rostlinného materiálu                                                                                        literární přehled + laboratorní experiment menšího rozsahu (BP), Dr. V. Bártová (vbartova@zf.jcu.cz)
  • Kvalitativní parametry odrůd ozimé pšenice v závislosti na hnojení  maloparcelkový pokus (BP nebo DP), Dr. Z. Štěrba (zsterba@zf.jcu.cz)
  • Moření sadby brambor přípravkem ALBIT                                                experiment (DP), doc. J. Diviš (divis@zf.jcu.cz)